TRACK-VET: Międzynarodowa konferencja online

Zapraszamy na międzynarodową konferencję poświęconą analizie praktyk oraz systemowych rozwiązań odnoszących się do rozwoju oraz oceny kompetencji przekrojowych uczniów w systemach szkolnictwa zawodowego w 6 krajach europejskich: Austrii, Francji, Łotwy, Norwegii, Polski, Słowacji.

Konferencja odbędzie się w formie wirtualnej w dniu 24 listopada 2020 roku na platformie MS Teams w godz. 9.00-11.30.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu TRACK-VET: Developing, assessing and validating transversal key competences in the formal initial and continuing VET realizowanego przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie we współpracy z instytucjami badawczymi z innych krajów europejskich w ramach środków europejskich programu Erasmus+.

Opis programu konferencji oraz agenda są dostępne na stronie projektu TRACK-VET

Rejestracja na konferencję jest możliwa do 20 listopada br. pod tym linkiem